^Вгору

26 вересня 2013 року відбувся методичний семінар для методистів та практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Солом’янського району. На зустріч було запрошено представників університету, зокрема, Центр психологічного забезпечення професійної діяльності представляли: директор центру, канд. психол. наук, доцент кафедри психології Ржевський Геннадій Миколайович, практичний психолог Пасічнюк Ольга Петрівна та студенти-психологи 6 курсу.


  Тема зустрічі: «Професійна орієнтація учнів, пошук талановитої молоді, довузівська професійна підготовка до успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання знань та до вступу у Київський національний торговельно-економічний університет». Окрім виступу, під час якого аудиторію ознайомили з 5 факультетами університету та їх культурним життям, була проведена рекламно-агітаційна кампанія серед учасників методичного семінару з метою залучення шкіл району до співпраці. Присутнім було роздано свіжий випуск журналу «Кіото, 19», буклети та рекламні листівки про діяльність факультетів університету, Центру профорієнтаційної роботи, Центру довузівської підготовки, Центру психологічного забезпечення професійної діяльності.

  Представників шкіл району, разом з учнями та їх батьками, запрошено на День відкритих дверей, який відбудеться 28 вересня 2013 р. в КНТЕУ для отримання більш детальної інформації щодо навчання в університеті, спілкування з викладачами, проходження профдіагностичного консультування в Центрі психологічного забезпечення професійної діяльності.

  Дякуємо методистам та практичним психологам за надання актуальної інформації та сподіваємось на подальшу тісну співпрацю в галузі навчальної та методичної роботи, початкової професійної підготовки, розвитку здібностей, обдарувань і талантів дітей Солом’янського району.